PIRKANT VIRŠ 40 EUR PRISTATYMAS NEMOKAMAS

Šioje internetinėje parduotuvėje siūlomų prekių pardavėjas SIA „OlandBaltic“, viena vertus, toliau - Pardavėjas, ir asmuo, pateikiantis užsakymą, toliau - Pirkėjaskita vertus, sudaro šį susitarimą:

Pardavėjas įsipareigoja parduoti ir pristatyti prekes Pirkėjui pagal Pirkėjo užsakymą.

Pristatymo ir apmokėjimo tvarka

Pirkėjas užsisako prekes per internetinę svetainę www.yoko.lv, nurodydamas užsakomų prekių rūšį ir kiekį. Pirkėjas turi galimybę sumokėti už prekę naudodamasis internetinėje parduotuvėje įmontuotais mokėjimo įrankiais arba sumokėdamas Pardavėjo parengtą sąskaitą faktūrą, išsiųstą Pirkėjui el. Paštu. Sąskaita yra parengta elektroniniu būdu ir galioja be parašo.

Pardavėjas užtikrina prekių pristatymą per 14 dienų nuo apmokėjimo už prekes gavimo, derindamas pristatymo laiką su Pirkėju.

Pardavėjas elektroniniu paštu siunčia Pirkėjui patvirtinimą apie užsakymo priėmimą.

Pristatymo mokestis:

    • „Omniva“ siuntų terminalas Latvijoje - 2.29 euro
    • „Omniva“ kurjeris Latvijoje - 3,90 EUR
    • „Omniva“ siuntų terminalas Lietuvoje ir Estijoje - 2.49 EUR
    • „Omniva“ kurjeris kitose pasaulio šalyse - pradedant nuo 6,98 EUR *

          * Norėdami sužinoti pristatymo į kitą pasaulio šalį kainą, parašykite mums el. Paštu info@yoko.lv

 

Teisė atsisakyti sutarties

Jei prekės neatitinka Kliento pageidavimų, Klientas turi teisę jas grąžinti per 14 dienų. Norėdamas grąžinti įsigytą prekę, Klientas privalo raštu informuoti Pardavėją elektroninio pašto adresu info@yoko.lv nurodydamas užsakymo numerį.

Produktą galima grąžinti tik tuo atveju, jei produktas nėra pažeistas ir nebuvo naudojamas. Visas išlaidas, susijusias su prekių grąžinimu ar pakeitimu, padengia klientas. Pardavėjas turi teisę vienašališkai išskaičiuoti šias išlaidas iš Kliento sumokėto mokesčio už prekes.

Remiantis Latvijos ministrų kabineto nuostatais Nr. 207, pirkėjas turi teisę atsisakyti įsigytų prekių ir grąžinti jas per 14 kalendorinių dienų nuo pirkimo momento. Jei norite grąžinti įsigytas prekes, susisiekę su mumis el. Paštu: info@yoko.lv. Jums bus išsiųsta arba išduota atsiėmimo forma. Pirkėjas privalo grąžinti prekes pardavėjui per septynias dienas po rašytinio atsisakymo pateikimo ar išsiuntimo.

Norėdami išvengti nesusipratimų, prieš užsakydami įsitikinkite, kad prekės atitinka jūsų ketinimus, yra norimų spalvų, formų, dydžių ir medžiagų. Jei kyla neaiškumų, prašome užduoti mums klausimus el. Paštu: info@yoko.lv

Latvijos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatymo 12 straipsnio šeštoje dalyje nustatyta, kad vartotojas yra atsakingas už produkto kokybės ir saugos palaikymą tuo laikotarpiu, kai naudojamasi sutarties atsisakymo teise.

SIA „OlandBaltic“ pasilieka teisę atsisakyti pirkėjo pasinaudoti teise atsisakyti sutarties ar sulaikyti kompensacijos mokesčius, jei:

Jei produktas buvo naudojamas ir (arba) sugadintas, jei jis nėra originalioje pakuotėje arba jo pakuotė yra žymiai pažeista.

Jei buvo įsigyta nekokybiška prekė, pirkėjas privalo nedelsdamas apie tai pranešti SIA „OlandBaltic“ el. Paštu: info@yoko.lv, kitaip prekės grąžinti nebus galima. Pradėdamas naudoti įsigytą produktą, pirkėjas patvirtina, kad jis atitinka norimą, ir prekė nebebus priimama grąžinti. 

Už produktą sumokėti pinigai bus grąžinti peržiūrėjus per 7 dienas nuo raštiško vartotojo atsisakymo gavimo. 

Latvijos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatymo 12 straipsnio šeštoje dalyje nustatyta, kad „vartotojas yra atsakingas už produkto kokybės ir saugos palaikymą sutarties atsisakymo teisės laikotarpiu“. Pardavėjas pasilieka teisę atsisakyti Pirkėjo pasinaudoti sutarties atsisakymo teise arba sulaikyti kompensaciją, jei prekė sugadinta, aplaidžiai elgėsi su gaminiu naudojimo metu arba nesilaikoma instrukcijų, jei pametama originali produkto pakuotė jo pakuotė yra žymiai pažeista.

Duomenų apdorojimas

Pirkėjas, įvesdamas būtiną informaciją pateikdamas užsakymą, patvirtina, kad perskaitė ir sutinka, kad jo pateikti duomenys naudojami tam, kad Pardavėjas galėtų priimti Pirkėjo užsakymą ir pristatyti prekes pagal Respublikos teisės aktų reikalavimus. Latvijos. Įvesdamas informaciją, Pirkėjas sutinka, kad pranešimai, susiję su Pirkėjo užsakymo apdorojimu, būtų siunčiami nurodytu el.

Mokėjimą apdoroja mokėjimo platforma makecommerce.lv, todėl mūsų įmonė perduoda asmens duomenis, reikalingus mokėjimams atlikti, platformos savininkui Maksekeskus AS.

Ko jūs meklējat?

Jūsu grozs


lt