PIRKANT VIRŠ 40 EUR PRISTATYMAS NEMOKAMAS

Privatumo politika

SIA OLANDBALTIC, reg .: 4240303466, juridinis adresas: V. Seiles 26a-3, LV-4601, Rēzekne Latvijoje atitinka ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento Nr. 2016/679 reikalavimus. Šioje privatumo politikoje paaiškinta, kaip SIA „OlandBaltic“ tvarko asmens duomenis ir saugo jūsų turimus asmens duomenis.

SIA „OlandBaltic“ tvarko tik tokius asmens duomenis, su kuriais sutinkate savo noru, arba kurie atliekami remiantis sutartiniais santykiais, Latvijos Respublikoje galiojančiais ir privalomais įstatymais ir kitais teisės aktais, taip pat siekiant apsaugoti teisėtus SIA interesus. OlandBaltic.

Kokie asmens duomenys yra tvarkomi

Ši privatumo politika taikoma visiems asmens duomenims, kuriuos pateikiate SIA „OlandBaltic“ svetainėje www.yoko.lv arba kuriuos SIA „OlandBaltic“ gauna ryšium su jumis. Šioje privatumo politikoje „asmens duomenys“ reiškia bet kokią su jumis susijusią informaciją, leidžiančią tiesiogiai ar netiesiogiai jus identifikuoti (vardas, adresas, telefono numeris, el. Pašto adresas ir kt.). „OlandBaltic“ jūsų asmens duomenis, jūs pripažįstate ir visiškai sutinkate, kad „OlandBaltic Ltd.“ tvarko jūsų asmens duomenis pagal šią privatumo politiką ir galiojančius bei privalomus Latvijos Respublikos įstatymus ir kitus teisės aktus.

Asmens duomenų saugojimas

Elektroninis asmens duomenų saugojimas įmonės serveriuose yra užtikrinamas kelių lygių saugumu, įskaitant:

- apsauga nuo išorinio įsilaužimo, užkertant kelią galimam užpuolikui gauti neteisėtą prieigą prie duomenų.

- apsauga nuo kompiuterinių virusų ir kenkėjiškų programų užtikrinant kontrolę ir apsaugą nuo kompiuterinių virusų ir kenkėjiškų programų.

Prieigos kontrolė, IT sistemos yra apsaugotos vartotojo vardais ir slaptažodžiais, kur prieiga suteikiama tik įgaliotiems vartotojams. Kiekvienas vartotojas turi savo vartotojo vardą ir slaptažodį, o vaidmenys ir prieigos yra apibrėžtos.

Asmens duomenų naudojimas

Mes renkame informaciją suprasti Jūsų poreikius ir suteikti jums geresnį paslaugų, įskaitant: mes nuolat vidaus dokumentai ir kontrolę ir siųsti reklaminius pranešimus apie naujus produktus, specialius pasiūlymus ar kitos informacijos mes įdomu per e-mail jums suteikti adresą..

Slapukų naudojimas

Slapukas yra mažas failas, kurį žiniatinklio serveris siunčia klientui ir kuris yra saugomas vartotojo kompiuteryje kaip įprastas failas. Tai leidžia serveriui identifikuoti vartotoją tikrinant kliento atsiųstą slapuką. Kai sutiksite, bus pridėtas failas ir slapukas padės analizuoti interneto srautą arba informuos jus, kai lankysitės konkrečioje svetainėje.

Norėdami nustatyti, kurie puslapiai naudojami ir analizuoti tinklalapių srautą, naudojame srauto žurnalo slapukus. Tai padeda mums tobulinti savo svetainę pritaikant ją mūsų klientų poreikiams. Šią informaciją naudojame tik duomenų analizės tikslais. Slapukas nesuteikia mums prieigos prie jūsų kompiuterio ar kitos informacijos apie jus, išskyrus tuos duomenis, kuriuos pasirenkate mums pateikti. Galite pasirinkti priimti arba atmesti slapukus.

Duomenų saugumas

Siekiant įvykdyti savo įsipareigojimus jums, UAB OlandBaltic neperduoda informacijos apie jus trečiosioms šalims, išskyrus atvejus, kai tai yra būtina norint pasiekti teisinio, sutartinio ar verslo tikslus SIA OlandBaltic. Susitarimą dėl prievolių tikslais priimtas prieš Klientą.

SIA „OlandBaltic“ laikosi ir įgyvendino tinkamas technines ir organizacines priemones, užtikrinančias maksimalią asmens duomenų apsaugą nuo neteisėto atskleidimo ar prieigos, atsitiktinio ar neteisėto praradimo, sunaikinimo ar taisymo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo.

SIA „OlandBaltic“ deda visas pastangas, kad apsaugotų turimus asmens duomenis. Tačiau jei manote, kad jūsų teisės buvo pažeistos, susisiekite su mumis. Prašymą pasinaudoti savo teisėmis galite pateikti raštu, išsiųsdami jį paštu adresu: „Sia Olandbaltic“, V. Seiles 26a-3, LV-4601, Rēzekne arba el. Paštu, pasirašydami atitinkamą prašymą saugiai. elektroninis parašas ir siunčia jį į elektroninio pašto pašto adresą. info@yoko.lv, kad kuo greičiau išspręsti neaiškumus. „OlandBaltic Ltd.“, kaip asmens duomenų valdytoja, informuoja, kad turite teisę gauti informaciją apie surinktus duomenis, prašyti pataisyti / ištrinti informaciją.

SIA „OlandBaltic“ turi teisę bet kuriuo metu atlikti pakeitimus, kurie skelbiami interneto svetainėje www.yoko.lv

Mokėjimą apdoroja mokėjimo platforma makecommerce.lv, todėl mūsų įmonė perduoda asmens duomenis, reikalingus mokėjimams atlikti, platformos savininkui „Maksekeskus AS“

Ko jūs meklējat?

Jūsu grozs


lt