website
NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 50 EURŲ

12 svarbių klausimų apie pleistrus

12 svarbių klausimų apie pleistrus

Patchi – Viena paklausiausių ir kartu daugiausiai diskusijų sukėlusių veido priežiūros priemonių. Jau keletą metų kratinys nepraranda savo populiarumo ir yra apipintas vis įvairesniais mitais ir neatsakytais klausimais. Kas yra jų populiarumo raktas? Viskas išradinga yra paprasta! Gelio pavidalo pleistrai padeda greitai ir be pastangų nuvalyti ploną ir jautrią odą aplink akis: išlygina raukšles, apsaugo nuo tamsių ratilų ir paburkimo. Jie yra nepamainomi pagalbininkai moterims, kurios susiduria su gyvenimo mieste pasekmėmis. Nusprendėme kiek įmanoma išsamiau papasakoti apie pleistrą ir surinkome atsakymus į 12 dažniausiai užduodamų klausimų. Palikti!

Kaip atrodo pleistrai?

Как выглядят патчи

Pleistras neturi būti painiojamas su niekuo kitu. Paprastai jie atrodo kaip ploni, lygūs, želė panašūs gabalėliai, kurie šiek tiek tirpsta pirštuose. Želė lipdukai savo forma panašūs į pusmėnulį, vienas galas suapvalintas, o tai padeda pilniau padengti paakių odą, kur jai reikia ypatingo drėkinimo ir maitinimo. Kai kurie gamintojai gamina žaismingų formų pleistrus, pavyzdžiui, širdelę, kuri dalijasi į dvi širdies dalis, po vieną po kiekviena akimi.

Viena iš naujausių tendencijų Korėjoje yra audinių kratinys. Jos pagamintos iš tos pačios medžiagos kaip ir įprastos medžiaginės veido kaukės. Iš esmės tai yra visavertės kaukės odai aplink akis, kurios yra impregnuotos specialiomis medžiagomis. Šiame straipsnyje apžvelgsime tradicinius pleistrus, pagamintus iš vandens ir gelio (hidrogelio). Apie audinių pleistrus papasakosime atskirai.

Kaip veikia pleistrai?

Hidrogelio pleistrai yra pagaminti iš tankaus ir lygaus gelio, gauto iš rudadumblių. Hidrogelis puikiai sulaiko drėgmę, tvirtai prilimpa prie odos ir karščio įtakoje ją giliai drėkina, suteikdamas odai visas joje esančias vertingas medžiagas. Tai ekologiška ir nekenksminga medžiaga, naudojama ir maisto pramonėje.

Oda aplink akis yra labai plona ir jautri, todėl jai reikia ypatingos priežiūros. Jis yra labiau veikiamas išorinių aplinkos veiksnių, be to, greičiau sensta. Šiuolaikiniame pasaulyje (prasta ekologija, miego trūkumas ir nuolatinis stresas) net jaunos moterys skundžiasi raukšlėmis po akimis, tačiau tamsūs ratilai po akimis ir patinimas daugeliui tapo nuolatiniu palydovu. Pleistrai padeda greitai pagerinti odos aplink akis būklę ir sulėtinti odos senėjimo procesus.

Pleistrai odai aplink akis: sudėtis


Патчи для глаз: состав

Kaip minėta aukščiau, hidrogelio pleistras yra pagrįstas geliu, gautu iš rudadumblių. Jis gali būti dviejų formų: agaro arba karagenino / Chondrus Crispus ekstrakto.

Pleistrai su mažiausiai 5 priedais – augalų, vaisių ekstraktais ir kitais ingredientais – turi sodresnę sudėtį ir atitinkamai efektyvesnį poveikį. Kuo daugiau tuo geriau! Pleistrai dažnai turi alavijų, gotikinės kolos, sraigių mucino, aukso, perlų miltelių, kregždės lizdo ekstrakto ir kitų vertingų medžiagų.

Jei norite, kad želė lipdukas išspręstų konkrečią problemą, atkreipkite dėmesį į šiuos ingredientus:

 • Rožių ekstraktas – puikiai tiks jaunoms moterims. Jis švelniai drėkina odą ir skatina kraujotaką joje.
 • Šis sviestas, arklio taukai, kregždės lizdo ekstraktas – šie ingredientai labiau tinka brandesnei odai, pasižymi stipresniu maitinamuoju ir lyginamuoju poveikiu.
 • Gyvatės nuodai – gerai išlygina raukšles, o realiai pasižymi ilgalaikiu antioksidaciniu poveikiu, panašiai kaip raudonojo vyno ekstraktas.
 • Jūros dumbliai – geriausiai nuo patinimų. Taip yra todėl, kad jūros gėrybėse gausu mineralų, kurie skatina limfos nutekėjimą ir mažina paakių patinimą.
 • Alavijas, kolagenas ir hialurono rūgštis – puikiai drėkina odą.
 • Citrusiniuose vaisiuose esantys perlų milteliai ir vitaminas C – pašalina tamsius ratilus ir pašviesina odą.

  Kaip teisingai naudoti pleistrus?


  Как правильно пользоваться патчами

  Ant švarios ir tonizuotos odos geriausia tepti kratinius. Tinkama vieta laikoma, kad siauriausia dalis būtų arčiau akies kampučio, o plačiausia – akies išorės link. Tačiau iš tikrųjų vienintelio ir teisingo varianto nėra. Pleistrus ant odos galite dėti taip, kaip norite, priklausomai nuo to, kokį rezultatą norite pasiekti. Plati dalis ant odos aplink akis padės atsikratyti patinimų ir tamsių ratilų, odoje aplink nosį – išlygins raukšles ir papildomai drėkins sausą odą aplink nosį.


  Ar žinojote, kad šiuos gelio lipdukus galite naudoti ne tik paakių odai? Juos galima tepti ir kitose odos vietose, kur reikia drėkinimo: ant nosies ir lūpų, ant kaktos ir net ant išsausėjusios alkūnių odos.

  Kaip tinkamai nešioti pleistrus?

  Šie želė lipdukai ypač išpopuliarėjo, nes netrukdo judėti ir net kasdienėje veikloje. Dauguma kitų greitai veikiančių odos priežiūros priemonių šia savybe nepasigirti. Tačiau jei norite sumažinti tinimą, rekomenduojame gulėti, nes taip limfa probleminėje zonoje greičiau įsigers ir tinimas išnyks.

  Kiek laiko galima laikyti pleistrus ant odos po akimis?


  acu patči - YOKO.LV

  Paprastai pleistrų klijavimo ant odos laikas yra 20-30 minučių. Minimalus laikas, per kurį jie įsigalios, yra 10 minučių. Jei pamiršote neskubėti, atkreipkite dėmesį į pleistrų būklę – jei jaučiate, kad ant odos esantis lipdukas atidavė visas vertingas medžiagas ir pradėjo tvirčiau prilipti prie odos, nuimkite. Hidrogelio nerekomenduojama ant odos aplink akis laikyti ilgiau nei 30 minučių ir ypač palikti per naktį. Taip yra todėl, kad po 30 minučių hidrogelis pradeda veikti priešinga kryptimi – pradeda „atimti“ iš odos drėgmės.

   Prisiminkite pagrindinę taisyklę – pleistrų negalima laikyti ant odos per ilgai!

   

  Kaip dažnai galiu naudoti pleistrus?


  Как часто можно использовать патчи

  Vieni želė lipdukus naudoja kaip 30 dienų kursą, naudoja kas 2-3 dienas, treti tik prieš svarbius įvykius. Tiesą sakant, nėra jokių naudojimo apribojimų. Jei tūbelėje yra 30 pleistrų, per mėnesį jų sunaudoti nereikia. Paprastai galiojimo laikas leidžia pratęsti pleistro naudojimo laiką. Tačiau jei norite išgauti ilgalaikį rezultatą, - padidinkite odos elastingumą ir stangrumą, pamiršdami apie patinimus ir tamsius ratilus po akimis, - įpraskite kiekvieną rytą prieš makiažą nešioti pleistrus.


  Nerekomenduojama laikyti atidaryto vamzdelio ilgiau nei du mėnesius. Atidarytos prekės tinkamumo laikas nurodytas ant pakuotės, jis vaizduojamas kaip specialus simbolis su atitinkamu mėnesių skaičiumi. Pavyzdžiui, pavadinimas „12M“ reiškia, kad gaminį reikia sunaudoti per 12 mėnesių nuo atidarymo
  .

  Kiek kartų galima klijuoti pleistrus ant odos aplink akis?

  Po pirmo panaudojimo pleistrai išdžiūsta ir tolesnis jų naudojimas būtų visiškai beprasmis. Tačiau neskubėkite išmesti naudotų. Kai kurie gamintojai rekomenduoja likusį gelį mirkyti karštame vandenyje, kol jis visiškai ištirps, o gautą skystį naudoti kaip veido ar kitų kūno dalių kaukę.

  Iš panaudoto pleistro gauto tirpalo negalima prilyginti pilnam Korėjietiškos esencijos!

  Kaip ir kur laikyti pleistrus?


  Как и где хранить патчи

  Daugelis gamintojų rekomenduoja pleistrus laikyti šaldytuve. Taip ilgiau išlaikomos jų savybės ir išvengiama patinimų. Bet tai nėra būtina. Taip pat galite juos laikyti tamsioje, vėsioje vietoje.


  Svarbu jau atidarytą vamzdelį sandariai užsukti, kad neišgaruotų drėgmė. Būtent dėl šios priežasties nereikia nuplėšti ir išmesti apsauginės tūbelės plėvelės, nes tai leis ilgiau apsaugoti pleistrą nuo išdžiūvimo.

   

  Kaip pasidaryti pleistrus namuose?


  Как сделать патчи в домашних условиях

  Jei esate naminių kūno priežiūros priemonių gerbėjas ir norite eksperimentuoti su želė lipdukais, jų gaminimo receptas yra gana paprastas.

  Jums reikės:

  • 1 arbatinis šaukštelis agaro;
  • 100 ml karšto vandens;
  • Papildomi priedai, priklausomai nuo tikslo, kurį norite pasiekti (citrinų sultys, alijošius, ramunėlės ar žaliosios arbatos nuoviras).

  Dėl to gausite gana didelius labai paprastos sudėties gelio gabalėlius, kurie naudojant greičiausiai nuslys, tačiau esant ant veido nebus galima pajudėti. Bet jei turite tokio noro, drąsiai eksperimentuokite!

  Kaip išsirinkti pleistrus?

  Pirmiausia atkreipkime dėmesį, kad juos galima naudoti bet kuriame amžiuje, tačiau specialistai mano, kad tinkamiausias amžius naudoti pleistrus yra 25-45 metai. Sulaukusi 25 metų oda dar sugeba susidoroti su problemomis ir atsinaujinti pati, tačiau sulaukus 45 metų jau reikia veiksmingesnių odos priežiūros priemonių.

  Pleistrus patartina rinktis atsižvelgiant į amžių ir esamas odos problemas, kurias norite išspręsti. Norėdami išsirinkti jums tinkamą kratelį, jums padės mūsų 3 klausimo garsiakalbis su skirtingais lopiniais ingredientais („Pleistrai odai aplink akis: sudėtis“) arba mūsų konsultantai.

  Kiek kainuoja pleistrai odai aplink akis?


  Сколько стоят патчи для глаз

  Pleistrų kaina skiriasi priklausomai nuo gamintojo, pleistrų kiekio pakuotėje ir tam tikrų medžiagų koncentracijos juose. Pavyzdžiui, kai kurių tipų pleistrų aukso kiekis yra 10 ppm (promilių), o kitų - 100 ppm. Vertingų ekstraktų kiekis taip pat gali būti įvairus: nuo 5 iki 10 ir daugiau. Todėl želė lipdukų pora gali kainuoti nuo 0,50 € iki 4,5 €, už 30 porų (arba 60 vienetų - dažniausiai pleistrų kiekis nurodomas ant pakabos po vieną) - nuo 10 € iki 40 € ir net daugiau.

  Tikimės, kad atsakėme į visus jūsų klausimus, bet jei liko ko paklausti, mielai atsakysime! Užduokite klausimus komentarų skiltyje. Apsilankykite mūsų internetinėje parduotuvėje ir išsirinkite savo katalogas skyrius patchi.

  Būkite nenugalimas!

  Add A Coupon

  Ko Jūs ieškote?