(+371) 27 222 332, info@yoko.lv
FREE SHIPPING on order above 50 EURO

Kaip išsirinkti tinkamą šampūną?

Kā izvēlēties pareizo šampūnu?

Kad plaukai atrodytų taip pat nenugalimai kaip Holivudo gražuolės ir ilgiau išliktų švarūs, blizgūs bei šilkiniai, reikia pasirinkti tinkamą šampūną. Bet jei jūsų plaukai pradeda garsiai slinkti, pūkuoti ar greitai išsipurvinti, vadinasi, pasirinkta priemonė jums greičiausiai netinka. Žemiau papasakosime apie skirtingus šampūnų tipus ir kaip išsirinkti sau tinkamą šampūną.

Kaip išsirinkti tinkamą šampūną pagal jo sudedamąsias dalis?

  • Pirma, juos galima suskirstyti į sulfatuotus ir sulfatinius šampūnus. Yra daug istorijų apie žalingą sulfatų poveikį, tačiau labai svarbi ir jų vertė. Sulfatai puikiai išplauna silikonus, be kurių neįsivaizduojamos šiuolaikinės plaukų formavimo priemonės, padeda vertingosioms medžiagoms giliau prasiskverbti į plauko struktūrą, jas ekonomiškiau naudoti. Šampūnai be sulfatų tiks žmonėms, kurių galvos oda labai jautri, kuriems pasireiškia niežulys ir dažnai atsiranda odos uždegimai. Juos galima naudoti po plaukų dažymo ir cheminio formavimo. Daugiau apie sulfatus šampūnuose skaitykite mūsų straipsnyje „Kas yra sulfatai šampūnuose?
  • Gerame šampūne turi būti plaukus saugančių ir minkštinančių ingredientų: keratino, baltymų, amino rūgščių, šilko, kolageno, hialurono rūgšties.
  • Specialios plaukų priežiūros ingredientai turėtų būti parenkami pagal plaukų tipą. Tai gali būti įvairūs aliejaus, augalų, vaisių ir net daržovių ekstraktai, pavyzdžiui, brokolių ar česnakų ekstraktai.

Kokius turit šampūnus?

Priklausomai nuo formos ir konsistencijos, šampūnas gali būti:

  • Skystis – tai labiausiai paplitęs plaukų plovimo būdas.
  • Sausas – tai purškiklis, padedantis atgaivinti plaukus be vandens kritiniais atvejais, nes tirpdo ant plaukų esančias riebalų daleles.
  • Solid – gaminys, kuris atrodo kaip įprastas muilas. Jis veikia dėl muilintų riebalų arba sulfatų.

Kaip išsirinkti savo plaukų tipui tinkamą šampūną?

Riebiems plaukams


Masil 5 Probiotics Scalp Scaling Shampoo

Didžiausia riebių plaukų savininkų problema – būtinybė dažnai plauti plaukus. Tačiau yra ir kitas būdas – rinkitės plaukų priežiūros priemones, kurios reguliuoja riebalinių liaukų veiklą! Ieškokite šampūno su užrašu „riebūs plaukai“ arba su šiais ingredientais: arbatmedžiu, rozmarino ekstraktu, salicilo rūgštimi.

YOKO rekomenduoja šampūną riebiai galvos odai Masil 5 Probiotics galvos odos pleiskanojamas šampūnas


Sausiems plaukams

Lador Damage Protector Acid Shampoo

Sausi plaukai gali būti neplauti iki 7 dienų, tačiau tuo pačiu jie linkę lūžinėti, skilinėti plaukų galiukai, prarandamas sveikas plaukų blizgesys. Rinkitės labai švelnius šampūnus su mažu aktyviųjų paviršiaus medžiagų kiekiu, galbūt net be sulfatų. Išsiplovę galvą būtinai naudokite drėkinamąjį balzamą, specialias kaukes ir serumus.

YOKO rekomenduoja Lador Damage Protector Acid šampūnas


Skirtas mišriems plaukams

Lador Wonder Bubble Shampoo

Mišrūs plaukai riebaluojasi prie šaknų, o galiukai išsausėja. Tokiems plaukams tiks tos pačios priežiūros priemonės riebiems plaukams. Skirtumas bus tik toks, kad tokiu atveju šampūnu reikia tepti tik plaukų šaknis, tačiau gautu vandens ir šampūno mišiniu plauti visą plaukų ilgį. Tai padės sumažinti plaukų galiukų išsausėjimą ir skilinėjimą.

YOKO rekomenduoja Lador Wonder Bubble šampūnas


Normaliems plaukams

Masil 5 Probiotics Perfect Volume Shampoo

Normalūs plaukai – gražūs, žvilgantys, elastingi plaukai, kurių nereikia dažnai plauti. Tai kiekvienos moters svajonė! Tokiems plaukams prižiūrėti tiks bet koks šampūnas, svarbiausia, kad jame nebūtų silikonų ir stiprių paviršinio aktyvumo medžiagų.


YOKO rekomenduoja Masil 5 Probiotics Perfect Volume Shampoo


Dažytiems plaukams

Esthetic House CP-1 Color Fixer Shampoo

Šampūnas dažytiems plaukams Esthetic House CP-1 Color Fixer Shampoo.
Tokiems plaukams prižiūrėti tiks gaminiai su užrašu „dažyti plaukai“ arba „sausi plaukai“. Juose esančios aktyviosios paviršiaus medžiagos neturi būti per stiprios. Tokių plaukų priežiūrai tiks ir šampūnai be sulfatų.

YOKO rekomenduoja Esthetic House CP-1 Color Fixer šampūną


Nuo pleiskanų

Pleiskanos yra vienas iš seborėjinio dermatito požymių. Norint atsikratyti šios problemos amžiams, geriau būtų kreiptis į specialistą ir išsiaiškinti pagrindinę pleiskanų priežastį. Jūsų dermatologas greičiausiai rekomenduos konkretų produktą, kurį galima įsigyti tik vaistinėse. Jei per daug negyvų ląstelių susidaro dėl netinkamos kosmetikos naudojimo ar sutrinka riebalinių liaukų veikla, tai padės išspręsti pleiskanų šampūnas. Sudedamosios dalys, padedančios prižiūrėti šią odą: klimbazolas, chna ekstraktas, dygliuotųjų kriaušių ekstraktas, mentolis.

YOKO rekomenduoja Masil 5 Probiotikų obuolių acto šampūnas

Prieš plaukų slinkimą

Lador Dermatical Hair-Loss Shampoo

Šampūnas be sulfatų Lador Dermatical Hair Loss Shampoo.
Tokie šampūnai gerina plaukų folikulų mitybą, užkerta kelią plaukų slinkimui ir skatina naujų plaukų augimą. Plaukų slinkimą sumažinti padės šie ingredientai: PP, B6, B5 vitaminai, aminorūgštys, lecitinas, cinkas, kofeinas, elastinas. Priemonę nuo plaukų slinkimo reikėtų rinktis pagal plaukų tipą ir jos poveikis bus pastebimas ne iš karto. Prireiks šiek tiek laiko (nuo vienos savaitės iki kelių mėnesių), kol pamatysite teigiamą šampūno poveikį.

YOKO.LV rekomenduoja Lador dermatinis šampūnas nuo plaukų slinkimo

Šiuolaikinių grožio produktų rinkoje yra labai platus asortimentas. Ir daugeliui kyla klausimas, kokį šampūną pasirinkti? Prieš surasdami sau tinkamiausią šampūną, galite išbandyti įvairių prekių ženklų produktus su skirtingais ingredientais. Mūsų patarimai ir gudrybės padės sutrumpinti paieškos laiką ir rasti tinkamiausią plaukų priežiūros priemonę pagal jūsų plaukų tipą ir poreikius.

Būkite nenugalimas!

Ko Jūs ieškote?

Popular Searches:  Beauty of Joseon  Medi-Peel  Anua  Cosrx  Missha  Cerave